Zarażamy personel naszą nieskrywaną pasją, którą darzymy całą branżę HORECA, co pomaga nam realizować nawet najśmielsze plany i strategie. Wieloletnie doświadczenie rynkowe w prowadzeniu najróżniejszych obiektów hotelowych i gastronomicznych jest gwarantem konsekwentnego, wielopoziomowego zarządzania, które w bezpośredni sposób prowadzi do komercyjnego sukcesu powierzanych nam inwestycji.

• zarządzanie operacyjne (zarządzanie hotelem, zarządzanie SPA, zarządzanie restauracją)
• restrukturyzacje działających obiektów hotelowych, gastronomicznych i SPA
• realizacja polityki personalnej
• kontrola i utrzymanie jakości
• zarządzanie kosztami
• yield management
• tworzenie i realizacja budżetów
• tworzenie planów rozwoju

Zarządzanie Apartamentami i Hotelami.

Każda z inwestycji jest inna. Wymaga indywidualnego podejścia oraz znalezienia unikalnego pomysłu na nią. Kompleksowe zarządzanie hotelem to nie sucha teoria, którą przekładamy na czyny, tylko lata doświadczeń, dzięki którym możemy być idealnym partnerem w obszarach: apartamentów, jak również hoteli. Nawet najlepiej przygotowany apartament, obiekt hotelowy, czy gastronomiczny, potrzebuje ciągłego nadzoru oraz koordynacji działań wszystkich jego elementów składowych. Jest to potrzebne w celu osiągnięcia pożądanego efektu końcowego – zysku. Dobrym rozwiązaniem staje się więc oddanie hotelu w zarządzanie. Od rekrutacji po szkolenia; od sprawnego przeprowadzenia zadań związanych z pre-openingiem hotelu do dnia otwarcia; od recepcji po finanse, przez wszystkie działy hotelu – nasze doświadczenie w zarządzaniu obiektami hotelarskimi, jak i doświadczenie w działaniach operacyjnych, gwarantuje sprawne i efektywne zarządzanie każdym obiektem.

Pozyskiwanie umów operatorskich

Pozyskanie umowy operatorskiej wiąże się z przeprowadzeniem wielu analiz danej inwestycji, przeprowadzeniem negocjacji z wybraną siecią – niezależnie czy jest ona polska, czy zagraniczna. Służymy swoją wiedzą i doświadczeniem w tym obszarze, co pozwala na przeprowadzenie tego procesu w sprawny i skuteczny sposób.

Jestem zainteresowany ofertą