Biznes Coaching 1 na 1 by Łukasz Szołtys

250 zł / godzina

Kup teraz
Dla kogo?

 

 

✔️ MENADŻERÓW
✔️ DYREKTORÓW
✔️ PRZEDSIĘBIORCÓW
✔️ PRACOWNIKÓW

 

 

Wybierz interesujący Cię termin i napisz w komentarzu kiedy masz czas na 30 minutową bezpłatną rozmowę wstępną.
Biznes coaching to proces nastawiony na znalezienie najlepszej drogi do osiągnięcia celów, pogłębienie Twoich kompetencji, odkrycie potencjału i zwiększenie efektywności: Twojej, firmy lub działu, którym zarządzasz.
Przeznaczony zarówno dla klientów indywidualnych, jak i zespołów oraz całych organizacji.
Coaching biznesowy ułatwia wprowadzanie zmian począwszy od osób indywidualnych po transformację organizacji i osiąganie kolejnych etapów jej rozwoju.
Skuteczne narzędzie do zwiększania motywacji i poszerzania kompetencji menedżerskich i zarządczych, takich jak np. skuteczna komunikacja, efektywne zarządzanie zespołem czy realizacja planów biznesowych.
Doskonale sprawdza się w przypadku przygotowywania do nowej roli zawodowej (np. w drodze awansu) lub tuż po awansie, do wyznaczania nowych celów, delegowania obowiązków, zarządzania nowym.

 

Łukasz Szołtys

jest przedsiębiorcą, trenerem i konsultantem. Absolwent studiów z zakresu hotelarstwa, zarządzania hotelami oraz programu MBA na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Specjalista – praktyk z zakresu zarządzania, restrukturyzacji oraz otwarć przedsiębiorstw z sektora HoReCa ( hotele, pensjonaty, restauracje, firmy cateringowe ). Swoje bogate doświadczenie w branży hotelarskiej zdobył m. in. zarządzając takimi obiektami jak: Hotel Wilga **** w Ustroniu, Centrum Green Hill*** Business & SPA w Wiśle, Hotelu SPA & Wellness Hotel Diament**** w Ustroniu oraz Hotelu Mercure Patria*** w Wiśle; zarządzając działem sprzedaży woj. Śląskiego hotelu Arłamów ****; będąc dyrektorem bazy noclegowej największego uzdrowiska w Polsce gdzie zarządzał zespołem ponad 300 pracowników ( Uzdrowisko Ustroń S.A. ); pełniąc funkcję V-ce Prezesa Wiślańskiej Organizacja Turystycznej w latach 2015-2017, czy pracując w hotelach za granicą m.in. w Stanach Zjednoczonych, Grecji czy Hiszpani. Doradca zarządu oraz Dyrektor sprzedaży i marketingu nowo powstałych hoteli m.in.: Hotel Radisson Blu Sopot **** oraz Hotel Malbork by DeSilva ****. Odpowiadał za wdrażanie i stały nadzór nad procesami dotyczącymi optymalizacji funkcjonowania hoteli. Właściciel firmy doradczej specjalizującej się w zarządzaniu nieruchomościami hotelowymi. Od ponad 10 lat trener sztuki hotelarskiej, gastronomicznej oraz sprzedaży w sektorze HoReCa. Wykładowca i trener w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach oraz Wyższej Szkoły Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku